Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ustájení

Nabízíme:
​- BOXOVÉ ustájení v rodinné stáji, vzdušné prostory, velké zděné boxy (4x5 m), automatická napáječka a solný liz, stlaní slámou nebo pilinami, velké množství sena, přes den na pastvě (terén, lesíky, kopce), v zimě nonstop seno ve výběhu.
​Cena 5000 Kč/měsíc, v ceně každodenní místování, čištění kopyt, odvádění do výběhu, dekování, krmení 2x denně (500 Kč vojtěškové granule, řepné řízky, lněné semínko nebo vlastní krmivo).
​Březí klisna a klisna s hříbětem (do odstavu) 6000 Kč/měsíc, v ceně časté kontroly, pomoc s ohřebením, apod.
​Poníci 4000 Kč/měsíc.

-PASTEVNÍ ustájení 24/7, na pastvině přístřešek stlaný slámou, přírodní napajedlo, nonstop seno, solný liz, možnost krmení 2x denně jádrem nebo vojtěškovými granulemi, dekování.
​Přes zimu musíte počítat s blátem, které ve "frekventovaných místech" bohužel vždy bude, beton nebo štěrk pod koně dávat nechci.
​Cena 4000 Kč/měsíc.
*Pastevní ustájení je pouze pro dlouhodobou spolupráci, mám na pastvině svých 9 nekonfliktních koní a nechci často měnit stádo.


​Pro jezdce sedlovna s posezením, na pastvině suché wc a venkovní sprcha s teplou vodou, ve stájích teprve budujeme koupelnu.
Jízdárna travnatá se skokovým materiálem, chceme se samozřejmě zlepšovat, ale nejde vše hned (kruhovka,písková jízdárna).
Krásné vyjížďky do terénu, kopečky, louky a hned vedle stáje je velký rybník, možnost plavení.
​Ustájení je vhodné pro mladé i staré koně (v boxech možno zvedání koně na kladce přes trámy), také pro koně v rekonvalescenci...Zkušenosti také se schvácenými poníky.


​Majitelka (Zuzana Táborská), současně ošetřovatelka a cvičitelka s veterinárním vzděláním. Mohu nabídnout i výcvik jezdců nebo koní, dále koňské masáže a kinesiotaping. Na farmě pořádáme i různé kurzy a akce, hobby závody a Hubertovy jízdy.
​Na vaše koně, vás i společné vyjížďky se těší Zuzka s Jardou :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář